| Nominale belasting | 100 kg |
|---|---|
| Afbeeldingstype | Leiden en LCD |
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Type | kraanschaal |
| Verpakking Details | Karton/houten doos |
| Nominale belasting | 300 kg |
|---|---|
| Display-type | Leiden en LCD |
| Stroomvoorziening | 220v/50hz |
| Type | kraanschaal |
| Verpakking Details | Karton/houten doos |
| Nominale belasting | 15 ton |
|---|---|
| Afbeeldingstype | Leiden en LCD |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Type | kraanschaal |
| Materiaal | Aluminium of Plastiek |
| Geschatte lading | 15Ton |
|---|---|
| Vertoningstype | Leiden en LCD |
| Voeding | 220V/50HZ |
| Type | Kraanschaal |
| Verpakking Details | CARTON/WOODEN-DOOS |
| Nominale belasting | 15 ton |
|---|---|
| Display-type | Leiden en LCD |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ |
| Type | kraanschaal |
| Verpakking Details | Karton/houten doos |
| Nominale belasting | 300KG |
|---|---|
| Type scherm | Leiden en LCD |
| Voeding | 220V/50HZ |
| Type | kraanschaal |
| Verpakking Details | Karton/houten doos |
| Nominale belasting | 300 kg |
|---|---|
| Display-type | Leiden en LCD |
| Stroomvoorziening | 220v/50hz |
| Type | kraanschaal |
| Verpakking Details | Karton/houten doos |