| Naam | elektronische prijs gegevensverwerkingsschaal |
|---|---|
| Voeding | AC/DC |
| Type | prijs gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Roestvrij staalpan of ABS pan |
| Vertoningstype | Groene LEIDENE LCD/rode leiden |
| Materiaal | aluminium |
|---|---|
| Type | Laadcel |
| Uitvoer | Analoog sensor |
| Gebruik | Weegschaal |
| Nul saldo | ±1,0 % RO |
| Display-type | LCD |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 1500g |
| Precisiteit | 0.1 g |
| Eenheden | G, oz, CT, lb. |