| Display-type | LED's |
|---|---|
| Type | Elektronische analytische balans |
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 200 g |
| Precisiteit | 0.0001g |
| Type | Laboratoriale weegbalans |
|---|---|
| stroomvoorziening | 110-250V |
| Afbeeldingstype | LCD-scherm |
| Sensor | Hoogprecise spanningsmeter s |
| Stroomvoorziening | Herlaadbare batterij |
| Display-type | LCD |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 100 g |
| Precisiteit | 0.1mg |
| Eenheden | G, oz, CT, lb. |
| Afbeeldingstype | LED's |
|---|---|
| Type | Precisiebalans,Laboratoriumbalans |
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 300 g |
| Precisiteit | 1mg |