| Afbeeldingstype | LED's |
|---|---|
| Type | Precisiebalans,Laboratoriumbalans |
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 300 g |
| Precisiteit | 1mg |
| Naam | Elektronisch weegindicator |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LED's |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |