| Naam | Industriële vloerschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Materiaal | 304 sus |
|---|---|
| Behandeling | Zandstralen |
| Functie | Het wegen Schaal |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ |
| Type | Vloer schaal, platform schaal |
| Naam | Industriële vloerschaal |
|---|---|
| Materiaal | koolstofstaal |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Nominale belasting | 3 ton |
| Genauigheid | 2kg~5kg |
| Materiaal | zacht staal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Functie | Het wegen Schaal |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ 110V/60HZ |
| Type | Vloer schaal, platform schaal |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Materiaal | 304 sus |
|---|---|
| Behandeling | Zandstralen |
| Functie | Het wegen Schaal |
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Type | Vloer schaal, platform schaal |
| Materiaal | 304 sus |
|---|---|
| Behandeling | Zandstralen |
| Functie | Het wegen Schaal |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ |
| Type | Vloer schaal, platform schaal |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |