| Type | Asschaal, aluminiumstootkussen |
|---|---|
| Voeding | 220V/50HZ |
| Vertoningstype | LCD OF GELEID, LCD |
| Veilige Overbelasting | 120%FS |
| Materiaal | Aluminum-alloy |
| Type | Achs-schaal, aluminium pad |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Display type | LCD of LED, LCD |
| Veilige overbelasting | 120% FS |
| Materiaal | Aluminium |
| Type | Achs-schaal, aluminium pad |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Display type | LED's |
| Veilige overbelasting | 120% FS |
| Kleur | Op maat |
| Type | Achs-schaal, aluminium pad |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Vertoningstype | LCD of LED, LCD |
| Veilige overbelasting | 120% FS |
| Materiaal | Aluminium |
| Type | Achs-schaal, aluminium pad |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Vertoningstype | LCD of LED, LCD |
| Veilige overbelasting | 120% FS |
| Materiaal | Aluminium |
| Naam van het product | SKYER Draagbare wielschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110V~250V |
| Diensten | OEM&ODM |
| Model | AS002 ((2 stuks) Draagbare weegschaal |
| Materiaal | Aluminium/gelegeerd staal |
| Naam van het product | Draagbare weegschaal voor assen |
|---|---|
| Type | Achsschaal |
| Display-type | 100 tot 240 V |
| Modelnummer | AS002 |
| Gebruik | Weeg het gewicht van het product |
| Naam van het product | Weegschaal voor wielen |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110V~250V |
| Vertoningstype | LCD of LED, LCD |
| Veilige overbelasting | 120% FS |
| Materiaal | Aluminium/gelegeerd staal |
| Naam van het product | Gewichten voor voertuigen |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Display type | LCD of LED, LCD |
| Veilige overbelasting | 120% FS |
| Materiaal | Aluminum-alloy |
| Materiaal | koolstofstaal |
|---|---|
| Max. belasting per wiel | 500 kg/1000 kg/1500 kg |
| Temperatuurbereik | 0°50°C |
| andere elektrische apparaten | 3 x 1,5 V Alkaliese AAA oplaadbare batterij (optioneel) |
| Verpakking Details | kartonnen / aluminium box |