| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Type | Elektronisch Saldo |
|---|---|
| stroomvoorziening | 110-250V |
| Display-type | LCD-scherm |
| Sensor | Hoogprecise spanningsmeter s |
| Verpakking Details | karton |
| Naam | laboratorium het wegen saldo |
|---|---|
| Voeding | 110-250V |
| Vertoningstype | LCD vertoning |
| Sensor | De maat van de hoge precisiespanning s |
| Voeding | Recharablebatterij |
| Voeding | 110-220V (AC) |
|---|---|
| Type | Vloerschaal |
| Vertoningstype | Leiden |
| De dienst | OEM& ODM |
| Eigenschappen | Hoge precisie en stabiele prestaties |
| Naam | wegende schaalindicator |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LED's |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Aandrijving omhoog | 4X350Ω/8X700Ω |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Naam | weegmachines voor winkels |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | keukenschaal |
| Materiaal | ABS plastic, roestvrij staal onderdelen |
| Afbeeldingstype | LCD/rode LED |
| Naam | Weegschaal voor een bankvloer |
|---|---|
| Materiaal | koolstofstaal |
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 600 kg |
| Precisiteit | 0.1 kg |
| Platformgrootte | 300x300mm |
|---|---|
| Kleur | Facultatief |
| Capaciteit | 100~200kg |
| model | SKC |
| Pakket | KARTON |
| Naam | veeweegschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, geel |
| Materiaal | koolstofstaal of 304SUS |
| Klasse van nauwkeurigheid | OIML III |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Nominale belasting | 30 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |