| Type | Terminal voor U-schaal, vloerschaal |
|---|---|
| Display-type | 6 cijfers 20,2 mm rode LED |
| Materiaal | Plastic huisvesting |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Type | Terminal voor U-schaal, vloerschaal |
|---|---|
| Display-type | 6 cijfers 20,2 mm rode LED |
| Materiaal | Plastic huisvesting |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Model | XK315A1GB-LF |
|---|---|
| Spanning | AC 100V~240V |
| Dimensie | 265 × 222 × 161 mm |
| Display-type | 6-cijferig 25,4 mm LCD |
| Naam | Gewichtsschaalindicator |
| Naam | digitale rolstoelschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Zwart |
| materiaal | zacht staal |
| Gewichtseenheden | In het ziekenhuis afwegen |
| Type | Terminal voor weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | Pastic |
| Baud-tarief | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 facultatief |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | digitale schaalindicator |
| Artikel 1 | koppeldoos van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| accommodatiemodus | enkelvoudige aanpassing of spanning |
| Waterdichtheid | IP67 |
| Type laadcel | analoge of digitale |
| Posten | koppeldoos van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| accommodatiemodus | enkelvoudige aanpassing of spanning |
| Waterdichtheid | IP67 |
| Type laadcel | analoge of digitale |
| Posten | koppeldoos van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| accommodatiemodus | enkelvoudige aanpassing of spanning |
| Waterdichtheid | IP67 |
| Type laadcel | analoge of digitale |
| Posten | koppeldoos van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| accommodatiemodus | enkelvoudige aanpassing of spanning |
| Waterdichtheid | IP67 |
| Type laadcel | analoge of digitale |
| Posten | koppeldoos van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| accommodatiemodus | enkelvoudige aanpassing of spanning |
| Waterdichtheid | IP67 |
| Type laadcel | analoge of digitale |