| Product name | Yaohua Digital Weighing Indicator Weighing Scale Indicator |
|---|---|
| Housing | Plastic housing |
| Function | price computing or counting optional |
| Accuracy class | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Productnaam | Yaohua Digitale Weegindicator Weegschaal Indicator |
|---|---|
| Huizen | Plastic huisvesting |
| Functie | prijsberekening of -telling facultatief |
| Klasse van nauwkeurigheid | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Naam | digitale bagagewegen |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Display-type | LCD/rode LED |
| Display-type | LCD/rode LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Verpakking Details | Karton |
| Display-type | LCD/rode LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Verpakking Details | Karton |
| Display-type | LCD/rode LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Verpakking Details | karton |
| Naam | draagbare vrachtwagenschalen |
|---|---|
| Precisiteit | 50 kg |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 20T |
| Type weergave | GELEIDE LCD |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110V/220V, AC Oplaadbare batterij/DC Voeding |
| Hoofdkartongrootte | 69*45,5*47cm |
| Materiaal | Roestvrij staal, ijzer |
| Panmateriaal | Roestvrij staal |
| Grootte van het platform | 400 x 500 mm |
|---|---|
| Kleur | Facultatief |
| Capaciteit | 300 kg |
| Model | SKC |
| Pakket | Verpakking |
| Productnaam | De Wegende Schaalindicator van de Yaohua Digitale Wegende Indicator |
|---|---|
| Huisvesting | Plastic huisvesting |
| Functie | of facultatief prijs die gegevens verwerkt telt |
| Nauwkeurigheidsklasse | 300000 |
| Voeding | 220V 50HZ of 110V 60HZ |