| Material | Alloy steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Input resistance | 350±3.5 ohm |
| Name | shear beam load cell |
| Materiaal | gelegeerd staal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| uitgang | Analoge Sensor |
| Inputweerstand | 350 ± 3,5 ohm |
| naam | De Ladingscel van de scheerbeurtstraal |
| Artikel 1 | Roestvrijstalen laadcel |
|---|---|
| Capaciteit | 500 kg tot 5 ton, 250 lb tot 20 KLB |
| IP-klasse | waterdichte IP68 |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Druksensor |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | rekmeter |
| Uitvoer | Analoog sensor |
| Gebruik | Weegschaal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Type | type scheerbalk |
| Naam | Het Type van scheerbeurtstraal Ladingscel |
| Modelnummer | LC339 |
|---|---|
| Output | 2.0 mV/V |
| Materiaal | gelegeerd staal/roestvrij staal |
| Gebruik | Weeg het gewicht van de weegschaal |
| Capaciteit | 10 tot 500 kg |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Schakeltransducer, analoog |
| Type | kolomtype |
| Uiteindelijke overbelasting | 300% FS |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Uitvoer | Analoog sensor |
| Invoerweerstand | 350 ± 3,5 ohm |
| Naam | Shear Beam Load Cell |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Inputweerstand | 350 ± 3,5 ohm |
| Naam | De Ladingscel van de scheerbeurtstraal |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Consumptiesensor |
| Naam | De Ladingscel van de scheerbeurtstraal |