| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Inputweerstand | 350 ± 3,5 ohm |
| Naam | De Ladingscel van de scheerbeurtstraal |
| Naam | elektronische weegschaal van roestvrij staal |
|---|---|
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Werktemperatuur | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Posten | 4 draadverbindingsdoos van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal | roestvrij staal |
| accommodatiemodus | enkelvoudige aanpassing |
| Waterdichtheid | IP67 |
| Type laadcel | Analogon |
| Display-type | LED's |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110 V~240 V wisselstroom of gelijkstroom |
| Naam | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Capaciteit | 3 kg,7.5kg, 15kg, 30kg. |
| Afbeeldingstype | LED's |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Naam | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Capaciteit | 15 kg/10 g |
| Display-type | LED's |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | waterdichte digitale weegschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Capaciteit | 15 kg/10 g |
| Afbeeldingstype | LED's |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Verpakking Details | karton |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Productnaam | waterdichte bankschaal |
|---|---|
| model | TCS-mini |
| Het wegen | 3, 6, 7,5, 15, 30, 45, 60 kg |
| Nauwkeurigheid | 3000,7500,15000,30000 |
| Weergavemodus | Tweezijdige 21mm digitale buis |
| Naam | Digitale platformschaal |
|---|---|
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Precisiteit | 50 g |