| Productnaam | Gietijzergewichten M1 |
|---|---|
| Mareriaal | Gegooid ijzer |
| Oppervlaktebehandeling | Schilderkunst |
| toepassing | Voor scale&balance het testen |
| Pakket | Houten pallet |
| Naam van het product | Gietijzergewichten M1 |
|---|---|
| Mareriaal | Gegooid ijzer |
| Oppervlaktebehandeling | Schilderkunst |
| Toepassing | Voor schaal- en balansonderzoek |
| Pakket | houten pallet |
| Naam | De Ladingscel van het aluminium Enige Punt |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Materiaal | Aluminium |
| Gebruik | Druksensor |
| Materiaal | Gelegeerd staal |
|---|---|
| Ingangsimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Weegschaal |
| Werkzaam | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Consumptiesensor |
| Capaciteit | 300 kg |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | Consumption Sensor |
| Capacity | 300kg |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | Consumption Sensor |
| Capacity | 300kg |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | Consumption Sensor |
| Capacity | 300kg |