| Display-type | LCD/rode LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Verpakking Details | Karton |
| Naam van het product | Klasse M1 Gewicht van de weegschaal, gewicht van de weegschaal, gewicht van het gietijzer, testgewic |
|---|---|
| Dichtheid | 7.2kg/cm2 |
| Oppervlaktebehandeling | Schilderkunst |
| Toepassing | Voor schaal- en balansonderzoek |
| Pakket | plastic zak, kartonnen doos, multiplexdoos, multiplexpallet |
| Productnaam | Klasse M1 Gewicht van de weegschaal, gewicht van de weegschaal, gewicht van het gietijzer, testgewic |
|---|---|
| Dichtheid | 7.2kg/cm2 |
| Oppervlaktebehandeling | Schilderkunst |
| toepassing | Voor scale&balance het testen |
| Pakket | plastic zak, kartonnen doos, multiplexdoos, multiplexpallet |
| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Nominale belasting | 150 kg |
| Materiaal | Vloeistaal of Roestvrij staal 304 |
| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Nominale belasting | 600 kg |
| Materiaal | zacht staal |
| Type | Weighbridge |
|---|---|
| Afbeelding | 7 bits LED, 7 statussignalen |
| De opwinding van de ladingscel | DC 5V |
| Max. aansluiting van de belastingcel | 8 bij 350 ohm of 16 bij 700 ohm |
| Overdrachtsmethode | RS232, RS422optioneel RS485optioneel |
| Naam | Weegschaal van het platform |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | blauw |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Nominale belasting | 150 kg |
| Productnaam | Kalibratie testgewicht |
|---|---|
| Dikte | 7.2kg/cm2 |
| Oppervlaktebehandeling | Schilderen |
| Sollicitatie | Voor schaal- en balanstests |
| Pakket | plastic zak, kartonnen doos, multiplexdoos, multiplexpallet |
| Productnaam | Gietijzergewichten M1 |
|---|---|
| Mareriaal | Gegooid ijzer |
| Oppervlaktebehandeling | Schilderkunst |
| toepassing | Voor scale&balance het testen |
| Pakket | Houten pallet |
| Naam van het product | Gietijzergewichten M1 |
|---|---|
| Mareriaal | Gegooid ijzer |
| Oppervlaktebehandeling | Schilderkunst |
| Toepassing | Voor schaal- en balansonderzoek |
| Pakket | houten pallet |