| Naam | Elektronische Platformschaal |
|---|---|
| Behandeling | Met een laag bedekt of poeder die schilderen |
| Kleur | Grijs, Blauw, Groen, Facultatief |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED A12, T6 of Facultatieve andere |
| Productnaam | Gietijzeren gewichten m1 |
|---|---|
| Dikte | 6.8-7.0g/cm3 |
| Nominale waarde | 1000 kg |
| Sollicitatie | Voor schaal- en balanstests |
| Pakket | Houten doos |
| Punt | Kabeldoos |
|---|---|
| Materiaal | plastiek, roestvrij staal |
| aanpassingswijze | singal aanpassing of voltage |
| Waterdichte rang | IP66 |
| het type van ladingscel | Analogon |
| Materiaal | Legstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Nominale belasting | 5t |
| Type | draadloze Load Cell |
| Kleur | zilver |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Gewichtsindicator |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LCD |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Type | Terminal voor u-vormschaal, vloerschaal |
|---|---|
| Vertoningstype | LCD |
| Materiaal | PLASTIC COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGINEERING |
| Nauwkeurigheid | 300000 |
| Voeding | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | aluminium |
|---|---|
| Type | Laadcel |
| Uitvoer | Analoog sensor |
| Gebruik | Weegschaal |
| Nul saldo | ±1,0 % RO |
| Naam van het product | testgewichten voor weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Klasse | F1/F2/M1 |
| Dichtheid | 70,9-7,96 kg/dm3 |
| Magnetische gevoeligheid | <0> |
| Productnaam | Kalibratie testgewicht |
|---|---|
| Dikte | 7.2kg/cm2 |
| Oppervlaktebehandeling | Schilderen |
| Sollicitatie | Voor schaal- en balanstests |
| Pakket | plastic zak, kartonnen doos, multiplexdoos, multiplexpallet |