| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 100kg |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Posten | Roestvrijstalen laadcel |
|---|---|
| Capaciteit | 500 kg tot 5 ton, 250 lb tot 20 KLB |
| IP-klasse | waterdichte IP68 |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Druksensor |
| Posten | Roestvrijstalen laadcel |
|---|---|
| Capaciteit | 500 kg tot 5 ton, 250 lb tot 20 KLB |
| IP-klasse | waterdichte IP68 |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Druksensor |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Type | type scheerbalk |
| Naam | Het Type van scheerbeurtstraal Ladingscel |
| Artikel 1 | Roestvrijstalen laadcel |
|---|---|
| Capaciteit | 500 kg tot 5 ton, 250 lb tot 20 KLB |
| IP-klasse | waterdichte IP68 |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Druksensor |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Naam | Kolomtype laadcel |
| Kabellengte | 12m ((10~50t),16m ((60~200t) |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Type | Compressietype |
| Naam | Gewichtsbelastingcel |
| Materiaal | Legstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Digitale Sensor |
| Gebruik | Druksensor |
| afdichtingsklasse | IP67-IP68 |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Schakeltransducer, analoog |
| Type | kolomtype |
| Uiteindelijke overbelasting | 300% FS |