| Naam | Gewichtsindicator |
|---|---|
| Display-type | LCD |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Naam | Gewichtsindicator |
|---|---|
| Display-type | LCD |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Naam | Gewichtsindicator |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LCD |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Type | Terminal voor vloerschaal, bank schaal |
|---|---|
| Weergavetype | LED |
| Materiaal | Koffer van roestvrij staal |
| Nauwkeurigheid | 300000 |
| Voeding | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD |
|---|---|
| Type | nauwkeurige elektronische balans |
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Verpakking Details | karton |
| Levertijd | 15-20 dagen |
| Afbeeldingstype | LCD ((wit helder achtergrondverlichting) |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 220 g |
| Precisiteit | 0.0001g |
| Eenheden | G, oz, CT, lb. |