| Type | Vullende schaal |
|---|---|
| Model | LPG |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ, 110V-220V |
| Gewicht dragen | 2~300kg |
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Type | Gas vullende schaal |
|---|---|
| Nominale belasting | 120 kg |
| Precisiteit | 100 g |
| Afbeelding | LCD-scherm |
| Batterij | Oplaadbare batterij |
| Type | Vullende schaal |
|---|---|
| Model | LPG |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ, 110V-220V |
| Gewicht dragen | 2~300kg |
| Materiaal | koolstofstaal |