| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Consumptiesensor |
| Capaciteit | 50 kg-2 ton |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Consumptiesensor |
| Capaciteit | 1t |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Inputweerstand | 350 ± 3,5 ohm |
| Naam | De Ladingscel van de scheerbeurtstraal |
| Type | Terminal for floor scale, bench scale |
|---|---|
| Display Type | LED or LCD |
| Material | plastic case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Type | Load cell |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Zero balance | ±1.0 %RO |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Inputweerstand | 350 ± 3,5 ohm |
| Naam | De Ladingscel van de scheerbeurtstraal |
| Materiaal | gelegeerd staal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| uitgang | Analoge Sensor |
| Inputweerstand | 350 ± 3,5 ohm |
| naam | De Ladingscel van de scheerbeurtstraal |
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Functie | verbindingsindicator en weegschaal |
| Stroomvoorziening | 110-250V |
| Type | Vloer schaal, platform schaal |
| materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Gebruik | Weegbelastingscellen sensor |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Montage-type | Compressietype-belastingcel |
| Beschrijving | Snijbalkbelastingcel 500 kg 1T 2T |