| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 3T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Naam | grootte van de vloer van het magazijn |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Display-type | LED/LCD |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | Logische schalen |
|---|---|
| Stroomvoorziening | Oplaadbare batterij |
| Materiaal | Materiaal van koolstofstaal met een dekmantel van roestvrij staal |
| Leveringskabel | Cable van de ladingcel |
| Afbeeldingstype | T7+E,A12E of facultatief |
| Naam | Zware vloerschalen |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Display-type | LED/LCD |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | weegschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | koolstofstaal |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Behandeling | Met een laag bedekt poeder of Heet Gegalvaniseerd |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, blauw, geel |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Type | vloerschaal |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |