| Materiaal | 304 sus |
|---|---|
| Behandeling | Zandstralen |
| Functie | Het wegen Schaal |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ |
| Type | Vloer schaal, platform schaal |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Afbeeldingstype | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Afbeeldingstype | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 2 |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Materiaal | 304 volledig roestvrij staal |
| Afbeeldingstype | A12SS of andere optionele |
| Nominale belasting | 3T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | Vloerwaarden van ruw staal 304 |
|---|---|
| Stroomvoorziening | Oplaadbare batterij |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Leveringskabel | 5 m afgeschermde kabel, metalen kabel |
| Afbeeldingstype | A23P, A9.A12E of facultatief |
| Naam | industriële vloerwegen |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Koolstofstaal/Mild staal |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg tot 5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Naam | industriële vloerwegen |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | Koolstofstaal of roestvrij staal 304 |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |