| Type | Benzeschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | digitale schaal |
| Platform | koolstofstaal |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| voeding | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Weergavetype | LED/LCD |
| Item | digitale schaal |
| Platform | koolstofstaal |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Voeding | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Naam | Tellende Schaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Werktemperatuur | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| Materiaal | Vloeistaal of Roestvrij staal 304 |
| Materiaal | zacht staal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Precisiteit | 0.2 kg |
| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Materiaal | Vloeistaal of Roestvrij staal 304 |
| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Materiaal | Vloeistaal of Roestvrij staal 304 |
| Naam | Elektronische weegschaal voor de industrie |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Materiaal | zacht staal |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Nominale belasting | 30 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Naam | Elektronische Platformschaal |
|---|---|
| Behandeling | Met een laag bedekt of poeder die schilderen |
| Kleur | Grijs, Blauw, Groen, Facultatief |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED A12, T6 of Facultatieve andere |