| Naam | Elektronische schaal |
|---|---|
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Werktemperatuur | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Naam | Elektronische weegschaal |
|---|---|
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Werktemperatuur | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Name | stainless steel platform scale |
|---|---|
| Material | 304 SUS |
| Treatment | Brushed finishing |
| Rated Load | 600KG |
| Accuracy | C3 |
| Naam | elektronische weegschaal van roestvrij staal |
|---|---|
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Werktemperatuur | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Naam | elektronische weegschaal van roestvrij staal |
|---|---|
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Werktemperatuur | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Naam | Elektronische weegschaal |
|---|---|
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Werktemperatuur | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Naam | Digitale platformschaal |
|---|---|
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Precisiteit | 50 g |
| Naam | Elektronische weegschaal |
|---|---|
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Werktemperatuur | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Naam | Elektronische schaal |
|---|---|
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Werktemperatuur | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Naam | Digitale platformschaal |
|---|---|
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Nominale belasting | 60 kg |
| Precisiteit | 10 g |