| Type | Achs-schaal, aluminium pad |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Display type | LED's |
| Veilige overbelasting | 120% FS |
| Kleur | Op maat |
| Modelnummer | XK315A1-23 serie |
|---|---|
| Afmetingen | 255 x 170 x 130 mm |
| Gewicht | 1.5 kg |
| Verpakking | Karton |
| Display-type | LED's |
| Naam | Weegschaal van het platform |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | blauw |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Nominale belasting | 150 kg |
| Naam | Weegschaal van het platform |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | blauw |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Nominale belasting | 50000 kg |
| Naam van het product | Gewichten voor voertuigen |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Display type | LCD of LED, LCD |
| Veilige overbelasting | 120% FS |
| Materiaal | Aluminum-alloy |
| Type A/D-omvormer | Sigma-delta |
|---|---|
| Display-type | LED's |
| Signaaluitgang | 4-20 mA analoge uitgang |
| Display resolutie | 3000 |
| Stroomvoorziening | DC 9V 1A adapter of AC 110-220V 50 Hz |
| Naam | de schaal van het vloergewicht |
|---|---|
| Behandeling | Met een laag bedekt poeder of Heet Gegalvaniseerd |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, blauw, geel |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Nominale belasting | 15000 kg |
| Naam | Gewichtsindicator |
|---|---|
| Display-type | LCD |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Productnaam | Gewichtsindicator |
|---|---|
| Weergavetype | LED |
| Materiaal | Kunststof behuizing |
| Voeding | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| De gevoeligheid van de ladingscel | 1.5~3mV/V |
| Naam | industriële vloerwegen |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | Koolstofstaal of roestvrij staal 304 |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |