| Nominale belasting | 3 kg |
|---|---|
| Precisiteit | 1 g |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| stroomvoorziening | AC220/50HZ |
| Nominale belasting | 150 ton |
| Nominale belasting | 15 ton |
|---|---|
| Display-type | Leiden en LCD |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ |
| Type | kraanschaal |
| Verpakking Details | Karton/houten doos |
| Nominale belasting | 300 kg |
|---|---|
| Display-type | Leiden en LCD |
| Stroomvoorziening | 220v/50hz |
| Type | kraanschaal |
| Verpakking Details | Karton/houten doos |
| Naam | de weegbrug van de vrachtwagenschaal |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 10Kg |
| Vertoningstype | LCD/LED |
| Voeding | 220V/50Hz of 110V/60Hz |
| Geschatte lading | 60t |
| Modelnummer | HC200/HE200 |
|---|---|
| Afmetingen | 210X135X60mm |
| Verpakking | Verpakking |
| Display-type | LED/LCD |
| Naam | Gewichtsschaalindicator |
| Naam | Industriële U-schaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, geel |
| Materiaal | Vloeistaal/Roestvrij staal |
| Afbeelding | LCD/LED |
| Naam | wegende schaalindicator |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LED's |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Naam | Elektronische Weegschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/GELIJKSTROOM |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Display-type | Groene LED/LCD/rode LED |
| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM-producten |
| Type | Terminal voor vloerschaal, bank schaal |
|---|---|
| Display-type | LED's |
| Materiaal | Koffer van roestvrij staal |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |