| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display Type | LCD/LED |
| Material | Carbon Steel/ Stainless Steel |
| Precisiteit | 0.1g/1g/10g/50g |
| Product Name | Bench scale |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg tot 5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | Elektronische Platformschaal |
|---|---|
| Behandeling | Met een laag bedekt of poeder die schilderen |
| Kleur | Grijs, Blauw, Groen, Facultatief |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED A12, T6 of Facultatieve andere |
| Nominale belasting | 100 kg |
|---|---|
| Afbeeldingstype | Leiden en LCD |
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Type | kraanschaal |
| Verpakking Details | Karton/houten doos |
| Nominale belasting | 300 kg |
|---|---|
| Display-type | Leiden en LCD |
| Stroomvoorziening | 220v/50hz |
| Type | kraanschaal |
| Verpakking Details | Karton/houten doos |
| Productnaam | Elektronische weegschaal |
|---|---|
| surfaceTreatment | op de bank gedragen, zandhoudend |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Werktemperatuur | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Nominale belasting | 300KG |
|---|---|
| Type scherm | Leiden en LCD |
| Voeding | 220V/50HZ |
| Type | kraanschaal |
| Verpakking Details | Karton/houten doos |
| Geschatte lading | 15Ton |
|---|---|
| Vertoningstype | Leiden en LCD |
| Voeding | 220V/50HZ |
| Type | Kraanschaal |
| Verpakking Details | CARTON/WOODEN-DOOS |