| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Spanningsmaat |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Spanningsmaat |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Spanningsmaat |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Materiaal | aluminium |
|---|---|
| Theorie | rekmeter |
| Uitvoer | Analoog sensor |
| Gebruik | Weegschaal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 500 kg |
| naam | weegbrug voor vrachtwagenschaal |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 20 kg |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 100 ton |
| Productnaam | Truck Scale |
|---|---|
| Modelnummer | TS-P |
| Type | Digitaal |
| Belastingscel | Digitale laadcel met hoge nauwkeurigheid |
| Display-type | LCD/LED |
| Productnaam | Weegbrug |
|---|---|
| Modelnummer | TB |
| Ladingscel | KELI/ZEMIC |
| Vertoningstype | LCD/LED |
| Materiaal | Q235 Staal |
| Materiaal | Zwak staal of 304 SUS |
|---|---|
| Behandeling | Poederlaag of geborstelde afwerking |
| Kleur | Gary, blauw, geel. |
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Belastingscel | 4 ladingcellen, Zemic of Keli |
| Materiaal | 304 SUS |
|---|---|
| Ladingscel | 4 ladingscel, Zemic of Keli |
| Capaciteit | 500kg~3t |
| Afdeling | 0.2/0.5/1kg |
| Platformgrootte | 1000x1000/1200x1200/1500x1500mm |