| Modelnummer | BSAD |
|---|---|
| Productnaam | bankschaal |
| Vertoningstype | LCD |
| Platformgrootte (mm) | 300X400、 400X500、 500X600、 600X600 |
| Capaciteit | 150/200/300/500/600kg |
| Naam | Platform het Wegen Schaal |
|---|---|
| Materiaal | zacht staal |
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, Blauw |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Kleur | grijze kleur |
| Materiaal | koolstofstaal |
| Leveringskabel | 5 m afgeschermde kabel, metalen kabel |
| Afbeeldingstype | A12, A12E of facultatief |
| Naam | Vloerwaarden van ruw staal 304 |
|---|---|
| Stroomvoorziening | Oplaadbare batterij |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Leveringskabel | 5 m afgeschermde kabel, metalen kabel |
| Afbeeldingstype | A23P, A9.A12E of facultatief |
| Materiaal | zacht staal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Functie | Het wegen Schaal |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ 110V/60HZ |
| Type | Vloer schaal, platform schaal |
| Naam | Weegschaal voor vloeren |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, blauw |
| Nominale belasting | 3000 kg |
| Type | Bankschaal |
| Naam | het vee weegt bars |
|---|---|
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Materiaal | 304SUS |
| Stroomvoorziening | 110V~240V |
| Afbeeldingstype | Facultatief |
| Naam | Weegbalk |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Type | Platformschaal |
| Stroomvoorziening | 220V50HZ of 110V60HZ |
| Materiaal | 304 sus |
|---|---|
| Behandeling | Zandstralen |
| Functie | Het wegen Schaal |
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Type | Vloer schaal, platform schaal |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |