| name | low profile floor scales |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Artikel 1 | koppeldoos van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| accommodatiemodus | enkelvoudige aanpassing of spanning |
| Waterdichtheid | IP67 |
| Type laadcel | analoge of digitale |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Display-type | LCD/rode LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Verpakking Details | karton |
| Posten | Plastic verbindingsdoos |
|---|---|
| Materiaal | plastic |
| accommodatiemodus | enkelvoudige aanpassing of spanning |
| Waterdichtheid | IP66 |
| Type laadcel | Analogon |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Kleur | grijze kleur |
| Materiaal | koolstofstaal |
| Leveringskabel | 5 m afgeschermde kabel, metalen kabel |
| Afbeeldingstype | A12, A12E of facultatief |
| Type | Weighbridge |
|---|---|
| Afbeelding | 7 bits LED, 7 statussignalen |
| De opwinding van de ladingscel | DC 5V |
| Max. aansluiting van de belastingcel | 8 bij 350 ohm of 16 bij 700 ohm |
| Overdrachtsmethode | RS232, RS422optioneel RS485optioneel |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |