| Materiaal | koolstofstaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Nominale belasting | 3000 kg |
| Type | Bankschaal |
| Type | Truck Scale |
|---|---|
| Afbeelding | 6 - cijfer 20 mm RED LED |
| Baud-tarief | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 facultatief |
| Gegevensopslag | 1000 vrachtwagenrecords |
| Overdrachtsmethode | RS232, RS422optioneel RS485optioneel |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Type | Terminal voor vloerschaal, bank schaal |
|---|---|
| Display-type | LCD |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Naam | Gewichtsindicator |
|---|---|
| Display-type | LCD |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Voeding | 110-220V (AC) |
|---|---|
| Type | Vloerschaal |
| Vertoningstype | Leiden |
| De dienst | OEM& ODM |
| Eigenschappen | Hoge precisie en stabiele prestaties |
| Naam | weeg de repen |
|---|---|
| Behandeling | Bedekt met poeder |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | koolstofstaal of 304SUS |
| Nominale belasting | 3T |
| Posten | Plastic verbindingsdoos |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| accommodatiemodus | enkelvoudige aanpassing of spanning |
| Waterdichtheid | IP66 |
| Type laadcel | Analogon |
| Naam | 4 draadverbindingsdoos van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| accommodatiemodus | enkelvoudige aanpassing |
| Waterdichtheid | IP67 |
| Type laadcel | Analogon |