| Naam | de schalen van de platformvloer |
|---|---|
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50Hz (±10%) |
| Type | Terminal for floor scale, bench scale |
|---|---|
| Display Type | LED |
| Material | plastic case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Type | Terminal voor vloerschaal, bank schaal |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LED's |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | 1000 kg weegschaal 1 ton weeger vloer 2 ton weegschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | Koolstofstaal of roestvrij staal 304 |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Naam | Weegschaal van het platform |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | blauw |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Nominale belasting | 150 kg |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| Materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Precisiteit | 100 g |
| Naam van het product | Bankschaal |
| Naam | het vee weegt bars |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | koolstofstaal of 304SUS |
| Nominale belasting | 3T |