| Naam | het vee weegt bars |
|---|---|
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Materiaal | 304SUS |
| Stroomvoorziening | 110V~240V |
| Afbeeldingstype | Facultatief |
| Type | Gas vullende schaal |
|---|---|
| Nominale belasting | 120 kg |
| Precisiteit | 100 g |
| Afbeelding | LCD-scherm |
| Batterij | Oplaadbare batterij |
| Productnaam | het wegen vloerschaal |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Voeding | 110-240v |
| Vertoningstype | LCD/LED |
| Geschatte Lading | 1/2/3/5Ton |
| Naam | Industriële vloerschaal |
|---|---|
| Behandeling | Schilderkunst |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Stroomvoorziening | AC220V of 110V |
| Materiaal | 304 sus |
|---|---|
| Behandeling | Zandstralen |
| Functie | Het wegen Schaal |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ |
| Type | Vloer schaal, platform schaal |
| Naam | Industriële weegschalen |
|---|---|
| Kleur | Grijz, blauw, zwart |
| Behandeling | Poederbedekt |
| Materiaal | koolstofstaal |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg tot 5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Naam | de schalen van de platformvloer |
|---|---|
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50Hz (±10%) |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |