| Naam | industriële vloerwegen |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | Koolstofstaal of roestvrij staal 304 |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Naam | Industriële vloerschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Modelnummer | XK315A1-23 serie |
|---|---|
| Afmetingen | 255 x 170 x 130 mm |
| Gewicht | 1.5 kg |
| Verpakking | Karton |
| Display-type | LED's |
| Material | Alloy steel |
|---|---|
| Input Impedance | 410±15 Ω |
| Insulation Impedance | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Usage | weighing scale |
| Operating | -20℃~+60℃ |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Afbeeldingstype | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Type | Platformschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Structuur | Sterke U-balk en goed lassen |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Afbeeldingstype | LED/LCD |
| Naam | Zware vloerschalen |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Display-type | LED/LCD |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |