| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Afbeeldingstype | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 2 |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | het vee weegt bars |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | koolstofstaal of 304SUS |
| Nominale belasting | 3T |
| Materiaal | 304 SUS |
|---|---|
| Ladingscel | 4 ladingscel, Zemic of Keli |
| Capaciteit | 500kg~3t |
| Afdeling | 0.2/0.5/1kg |
| Platformgrootte | 1000x1000/1200x1200/1500x1500mm |
| Naam | Industriële vloerschaal |
|---|---|
| Materiaal | koolstofstaal |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Nominale belasting | 3 ton |
| Genauigheid | 2kg~5kg |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Afbeeldingstype | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Behandeling | Met een laag bedekt poeder of Heet Gegalvaniseerd |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, blauw, geel |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Type | vloerschaal |
| Naam | grootte van de vloer van het magazijn |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Display-type | LED/LCD |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Materiaal | Zwak staal of 304 SUS |
|---|---|
| Behandeling | Poederlaag of geborstelde afwerking |
| Kleur | Gary, blauw, geel. |
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Belastingscel | 4 ladingcellen, Zemic of Keli |