| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Herz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | Digitale Bankschaal |
| Platform | koolstofstaal |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Herz |
| Display-type | LED/LCD |
| Structuur | rechthoekig frame |
| Platform | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Naam | De Schaal van het vloerplatform |
|---|---|
| Behandeling | Met een laag bedekt of poeder die schilderen |
| Kleur | Grijs, Blauw, Groen, Facultatief |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED A12, T6 of Facultatieve andere |
| Naam | Weegschaal van het platform |
|---|---|
| Behandeling | Met een laag bedekt poeder of Heet Gegalvaniseerd |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, blauw, geel |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Nominale belasting | 50000 kg |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | kartonnen staal |
| Nominale belasting | 3T~5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Naam | Vloerwaarden van ruw staal 304 |
|---|---|
| Materiaal | 304 volledig roestvrij staal |
| Afbeeldingstype | A12ESS of andere optionele |
| Nominale belasting | 3T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Afbeeldingstype | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | vloerschalen met wielen |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Afbeeldingstype | A12E of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 2T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |