| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Functie | Gewicht |
| Nominale output | 1.000.000 |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Gelegeerd staal |
|---|---|
| Ingangsimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Weegschaal |
| Werkzaam | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Functie | Gewicht |
| Nominale output | 1.000.000 |
| Gebruik | Weegschaal |
| Werkzaam | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Voeding | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Uitvoer | Analoog sensor |
| Gebruik | Consumptiesensor |
| Capaciteit | 50 kg-2 ton |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Output Impeda | 350±5 Ω |
| Nominale output | 1.000.000 |
| Inputweerstand | 410±15Ω |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Type | Load cell |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Zero balance | ±1.0 %RO |
| Productnaam | Kalibratie testgewicht |
|---|---|
| Dikte | 7.2kg/cm2 |
| Oppervlaktebehandeling | Schilderen |
| Sollicitatie | Voor schaal- en balanstests |
| Pakket | plastic zak, kartonnen doos, multiplexdoos, multiplexpallet |
| materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |