| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Productnaam | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serveert | OEM's |
| Naam | Gewichtsindicator |
|---|---|
| Display-type | LCD |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Naam | Gewichtsindicator |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LCD |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Type | kolomtype |
| Uit-draad | 4 draden |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Output Impeda | 350±5 Ω |
| Nominale output | 1.000.000 |
| Inputweerstand | 410±15Ω |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Aanbevolen platformgrootte | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| type | Schaal van de bank |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Nominale belasting | 600 kg |
| Stroomvoorziening | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serveert | OEM's |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Functie | Gewicht |
| Nominale output | 2.0mv/v+5% |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |