| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 150 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 300kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Productnaam | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Material | Stainless steel |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Productnaam | Gietijzeren gewichten m1 |
|---|---|
| Dikte | 6.8-7.0g/cm3 |
| Nominale waarde | 1000 kg |
| Sollicitatie | Voor schaal- en balanstests |
| Pakket | Houten doos |
| Naam | het karretje van de handpallet |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart |
| Nauwkeurigheid | 500g, 1/3000-1/6000 |
| Type | De Schaal van de liftvrachtwagen |
| Vertoningstype | GELEIDE LCD |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 800 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 600 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serveert | OEM's |