| Naam | Digitale Platformschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, Blauw |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Modelnummer | Modelb |
|---|---|
| Display-type | LED/LCD |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Type | Weegschaal van de bank |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 40/50 Hz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | Digitale Bankschaal |
| Platform | Koolstofstaal |
| type | Schaal van de bank |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | digitale schaal |
| Platform | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type | Schaal van de bank |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | digitale schaal |
| Platform | koolstofstaal |
| Naam | elektrische pallettruck |
|---|---|
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Type | de schaal van de palletvrachtwagen |
| Display-type | GELEIDE LCD |
| Stroomvoorziening | oplaadbare batterij 6V/4AH |
| naam | Volledige elektrische pallettruckschaal |
|---|---|
| capaciteit | 3T |
| Type | de schaal van de palletvrachtwagen |
| Afbeeldingstype | GELEIDE LCD |
| Stroomvoorziening | 220v/ 110v |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| Materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Precisiteit | 0.1g/1g/10g/50g |
| Naam van het product | Bankschaal |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 60 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |