| Naam | Logische schalen |
|---|---|
| Stroomvoorziening | Oplaadbare batterij |
| Materiaal | Materiaal van koolstofstaal met een dekmantel van roestvrij staal |
| Leveringskabel | Cable van de ladingcel |
| Afbeeldingstype | T7+E,A12E of facultatief |
| Naam | Vloerwaarden van ruw staal 304 |
|---|---|
| Stroomvoorziening | Oplaadbare batterij |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Leveringskabel | 5 m afgeschermde kabel, metalen kabel |
| Afbeeldingstype | A23P, A9.A12E of facultatief |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| Materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Precisiteit | 0.1g/1g/10g/50g |
| Naam van het product | Bankschaal |
| type | Schaal van de bank |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | digitale schaal |
| Platform | koolstofstaal |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Capaciteit | 100 kg |
| Naam | ZEMIC L6E3 laadcel |
| Sleutelwoorden | ladingcellen |
| Max. platvormgrootte | 450 x 450 mm |
| Type | Bench Scale |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Herz |
| Display Type | LED/LCD |
| Item | digital bench scale |
| Platform | koolstofstaal |
| Type | Schaal van de bank |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | digitale schaal |
| Platform | koolstofstaal |
| Naam | Elektronische Platformschaal |
|---|---|
| Behandeling | Met een laag bedekt of poeder die schilderen |
| Kleur | Grijs, Blauw, Groen, Facultatief |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED A12, T6 of Facultatieve andere |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 3T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |