| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | Digitale Bankschaal |
| Platform | koolstofstaal |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Herz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | Digitale Bankschaal |
| Platform | 304 roestvrij staal |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Herz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | Digitale Bankschaal |
| Platform | van roestvrij staal |
| Materiaal | aluminium |
|---|---|
| Gebruik | Weegschaal |
| Uitvoer | Analoog sensor |
| Nul saldo | ±1,0 % RO |
| Uit-draad | 4 draden |
| Naam | weegschaal voor vrachtwagens |
|---|---|
| Precisiteit | 20 kg |
| Display-type | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 100 ton |
| Naam van het product | Weegschaal voor platformbanken van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Oppervlaktebehandeling | Gepolijst |
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Naam | draagbare weegschaal |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LED/LCD |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Type | Bankschaal |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| Materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Precisiteit | 0.1g/1g/10g/50g |
| Naam van het product | Bankschaal |
| Type | Schaal van de bank |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | digitale schaal |
| Platform | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Afbeeldingstype | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |