| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Spanningsmaat |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Functie | Gewicht |
| Nominale output | 2.0mv/v+5% |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Naam | Weegschaal voor vloeren |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, blauw |
| Nominale belasting | 3000 kg |
| Type | Bankschaal |
| Naam | pallettruckschalen |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Type | Lifttruckschaal |
| Display-type | GELEIDE LCD |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Functie | Gewicht |
| Nominale output | 1.000.000 |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Functie | Gewicht |
| Nominaal vermogen | 1.000.000 |
| Gebruik | weegschaal |
| Werkzaam | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Naam | digitale het wegen schaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Roestvrij staalpan |
| Display-type | Groene LED/LCD/rode LED |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Theorie | Druktransmissie |
| Nominale output | 1.000.000 |
| Gebruik | Gewichtsschaal |
| Nul saldo | ± 1.0% RO |