| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| type | Schaal van de bank |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serveert | OEM's |
| Materiaal | gelegeerd staal |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Type | Belastingscel |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nul saldo | ± 1.0% RO |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Functie | voor het wegen |
| Nominale output | 1.000.000 |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Functie | Gewicht |
| Nominale output | 1.000.000 |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Naam | Weegschaal voor een bankvloer |
|---|---|
| Materiaal | koolstofstaal |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 600 kg |
| Precisiteit | 0.1 kg |
| Afbeeldingstype | Digitaal LED-display |
|---|---|
| Stabiele reactietijd | Vijf seconden. |
| verbindingsdoos | Type roestvrij staal |
| Naam | elektronische weegschaal voor weegbruggen |
| Materiaal | Koolstofstaal / AG700L/1000L/1200L staal |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 200 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM-producten |