| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Material | Stainless steel |
| Nominale belasting | 30 kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| type | Schaal van de bank |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Stroomvoorziening | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serveert | OEM's |
| Display-type | LCD/rode LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Verpakking Details | Karton |
| Display-type | LCD/rode LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Verpakking Details | Karton |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Output | Analoge Sensor |
| Nul saldo | ± 1.0% RO |
| Uit-draad | 4 draden |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Type | Belastingscel |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nul saldo | ± 1.0% RO |
| Name | stainless steel platform scale |
|---|---|
| Material | 304 SUS |
| Treatment | Brushed finishing |
| Rated Load | 600KG |
| Accuracy | C3 |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Type | Verzorgingscellen |
| uitgang | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nul saldo | ± 1.0% RO |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Nominale belasting | 150 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |