| Naam | industriële weegschalen |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | Slipvast staal, zacht staal |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Productnaam | het wegen vloerschaal |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Voeding | 110-240v |
| Vertoningstype | LCD/LED |
| Geschatte Lading | 1/2/3/5Ton |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Aanbevolen platformgrootte | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Functie | Gewicht |
| Nominale output | 1.000.000 |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 5 kg |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Functie | Gewicht |
| Nominale output | 1.000.000 |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Naam | Weegschaal voor pallets |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Type | Lifttruckschaal |
| Afbeeldingstype | GELEIDE LCD |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |