| Display-type | LCD |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Verpakking Details | karton |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Herz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | Digitale Bankschaal |
| Platform | 304 roestvrij staal |
| Type | Schaal van de bank |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | digitale schaal |
| Platform | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Naam | het vee weegt bars |
|---|---|
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Materiaal | 304SUS |
| Stroomvoorziening | 110V~240V |
| Afbeeldingstype | Facultatief |
| Naam | elektrische pallettruck |
|---|---|
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Type | de schaal van de palletvrachtwagen |
| Afbeeldingstype | GELEIDE LCD |
| Stroomvoorziening | oplaadbare batterij 6V/4AH |
| Naam | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Schaalbedekking | SUS304 roestvrij staal |
| Materiaal van de schaal | koolstofstaal |
| Nominale belasting | 100 kg tot 800 kg |
| Precisiteit | 0.2 kg |
| Productnaam | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 600 kg |
| Stroomvoorziening | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serveert | OEM's |
| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 800 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Naam | de schaal van de palletvrachtwagen |
| Display-type | GELEIDE LCD |
| Stroomvoorziening | oplaadbare batterij 6V/4AH |
| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |