| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Naam | de schaal van de palletvrachtwagen |
| Afbeeldingstype | GELEIDE LCD |
| Stroomvoorziening | oplaadbare batterij 6V/4AH |
| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 200 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM-producten |
| Naam | 4 draadverbindingsdoos van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| accommodatiemodus | enkelvoudige aanpassing |
| Waterdichtheid | IP67 |
| Type laadcel | Analogon |
| Naam | Weegschaal van het platform |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | blauw |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Materiaal | aluminium |
|---|---|
| Gebruik | Weegschaal |
| Serie | Eénpuntsladingcel |
| Uitvoer | Digitale C3 weegomvormer |
| Nauwkeurigheid | C3 |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Aanbevolen platformgrootte | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Naam | Industriële U-schaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, geel |
| Materiaal | Vloeistaal/Roestvrij staal |
| Afbeelding | LCD/LED |
| Naam van het product | Draagbare weegschaal voor assen |
|---|---|
| Afbeeldingstype | 6 cijfers 25 mm LCD met achtergrondverlichting |
| Plattformmateriaal | speciaal aluminium |
| Modelnummer | AS002 |
| Gebruik | Weeg het gewicht van het product |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg tot 5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |