| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Materiaal | 304 volledig roestvrij staal |
| Afbeeldingstype | A12SS of andere optionele |
| Nominale belasting | 3T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Theorie | Druktransmissie |
| Nominale output | 1.000.000 |
| Gebruik | Gewichtsschaal |
| Nul saldo | ± 1.0% RO |
| Material | Alloy steel |
|---|---|
| Input Impedance | 410±15 Ω |
| Insulation Impedance | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Usage | weighing scale |
| Operating | -20℃~+60℃ |
| Productnaam | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Naam | digitale het wegen schaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Roestvrij staalpan |
| Display-type | Groene LED/LCD/rode LED |
| Materiaal | koolstofstaal |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Type | Lifttruckschaal |
| Afbeeldingstype | GELEIDE LCD |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| Materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Precisiteit | 0.1g/1g/10g/50g |
| Naam van het product | Bankschaal |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Herz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | Digitale Bankschaal |
| Platform | koolstofstaal |
| Naam | weeg de repen |
|---|---|
| Behandeling | Bedekt met poeder |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | koolstofstaal of 304SUS |
| Nominale belasting | 3T |