| Naam | Industriële vloerschaal |
|---|---|
| Behandeling | Schilderkunst |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Stroomvoorziening | AC220V of 110V |
| Naam | Industriële vloerschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | koolstofstaal of 304SUS |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Voeding | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Kleur | grijze kleur |
| Materiaal | koolstofstaal |
| Leveringskabel | 5 m afgeschermde kabel, metalen kabel |
| Afbeeldingstype | A12, A12E of facultatief |
| Display-type | LCD/rode LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Verpakking Details | karton |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Afbeeldingstype | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Naam | Industriële weegschalen |
|---|---|
| Kleur | Grijz, blauw, zwart |
| Behandeling | Poederbedekt |
| Materiaal | koolstofstaal |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Nominale belasting | 150 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM-producten |