| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Naam | de schalen van de platformvloer |
|---|---|
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50Hz (±10%) |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg tot 5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Nominale belasting | 150 kg |
| Materiaal | Vloeistaal of Roestvrij staal 304 |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | kartonnen staal |
| Nominale belasting | 3T~5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Afbeeldingstype | LED's |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Naam | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Capaciteit | 15 kg/10 g |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg tot 5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Naam | Elektronische Weegschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/GELIJKSTROOM |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Display-type | Groene LED/LCD/rode LED |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Druktransmissie |
| Nominale output | 1.000.000 |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nul saldo | ± 1.0% RO |