| Naam | De Schaal van het vloerplatform |
|---|---|
| Behandeling | Met een laag bedekt of poeder die schilderen |
| Kleur | Grijs, Blauw, Groen, Facultatief |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED A12, T6 of Facultatieve andere |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Voeding | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Afbeeldingstype | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | zacht staal |
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, Blauw |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Naam | Industriële Palletschalen |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Nominale belasting | 600 kg |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| voeding | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Weergavetype | LED/LCD |
| Item | digitale schaal |
| Platform | roestvrij staal |
| Naam | draagbare rolstoelschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | koolstofstaal of 304SUS |
| Afbeelding | Digitaal LED-display |